Odszkodowanie za wypadek w miejscu publicznym — Kielce

Doznałeś uszczerbku na zdrowiu w miejscu publicznym? Potknąłeś się lub poślizgnąłeś na terenie czyjejś nieruchomości? To podstawa, aby ubiegać się o odszkodowanie.

instytut odszkodowań w kielcach
Odszkodowanie za wypadek w miejscu publicznym
wypadek w miejscu publicznym odszkodowanie kielce

Za wypadek w miejscu publicznym możesz uzyskać wysoką rekompensatę.

1

Szczególnie jeśli do urazu doszło przez niedbalstwo osoby odpowiedzialnej za bezpieczeństwo w danym miejscu.

2

Jeśli potknąłeś się na dziurawym chodniku, uderzyłeś o nieprawidłowo działające drzwi automatyczne lub poślizgnąłeś się na brudnej nawierzchni — koniecznie zgłoś szkodę osobową do właściwego podmiotu.

3

Instytut Odszkodowań pomoże Ci uzyskać możliwie najwyższe odszkodowanie za wypadek w miejscu publicznym.

Jak uzyskać odszkodowanie za uraz w miejscu publicznym?

Zgodnie z procedurą uzyskania odszkodowania po wypadku w miejscu publicznym, będziesz musiał określić rozmiary szkody oraz należne odszkodowanie za uraz. Na etapie kompletowania dokumentacji, która stanie się dowodem powstania szkody osobowej, powinieneś również przedstawić okoliczności wypadku oraz udokumentować odpowiedzialność ubezpieczyciela. 

Jeżeli uszczerbek był poważny i wymagał interwencji medycznej, nie zapomnij dołączyć do pozwu o odszkodowanie za wypadek w miejscu publicznym także pisma ze szpitala, a także ewentualnych rachunków za przepisane lekarstwa. Ważnym elementem wniosku o odszkodowanie są także zdjęcia. Starając się o rekompensatę w wyniku wypadku w miejscu publicznym, należy sfotografować teren, w którym doszło do urazu. 

 

Odszkodowanie za wypadek w miejscu publicznym — kto je wypłaca?

Jesteś ubezpieczony od nieszczęśliwych wypadków? W celu uzyskania odszkodowania za wypadek w miejscu publicznym koniecznie zgłoś się do wybranej przez Ciebie firmy ubezpieczeniowej

Jeśli nie posiadasz indywidualnego ubezpieczenia, które pozwala Ci egzekwować pieniądze za doznanie urazu w miejscu publicznym, powinieneś odnaleźć podmiot, który ponosi odpowiedzialność za stan miejsca, w którym doszło do wypadku. 

Nie wiesz, jak to zrobić? Pomożemy Ci! Wyślij zapytanie do naszego Instytutu Odszkodowań Kielce.

 

 

kielce Odszkodowanie za wypadek w miejscu publicznym

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jeśli mimo powagi sytuacji i wielkości urazu, ubezpieczyciel wypłacił Ci zaniżoną kwotę odszkodowania, wówczas możesz zwrócić się o sprawdzoną pomoc prawną i wsparcie eksperckie . Instytut Odszkodowań obejmie Cię pełną opieką w postępowaniu przedsądowym i uzyska dla Ciebie godziwe odszkodowanie. 

Współpracujemy ze adwokatami i radcami prawnymi, możemy także postarać się o analizę dostarczonej przez Ciebie dokumentacji medycznej. Jeśli nie jesteś pewien, czy po Twoim wypadku w miejscu publicznym możesz starać się o odszkodowanie, pomożemy Ci opisać zdarzenie we właściwy sposób. Na Twoje życzenie możemy także określić, kto jest odpowiedzialny za szkodę. 

Skontaktuj się z Instytutem Ubezpieczeń w Kielcach!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji! Pomożemy Ci uzyskać sprawiedliwe odszkodowanie!