Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny Kielce

Zostałeś poszkodowany w wypadku komunikacyjnym? Z tytułu poniesionych szkód osobowych i majątkowych przysługuje Ci rekompensata. Niestety towarzystwa ubezpieczeniowe często zaniżają odszkodowanie za wypadek komunikacyjny. W Kielcach na szczęście działają firmy zajmujące się odzyskiwaniem odszkodowań komunikacyjnych, a jedną z nich jest nasz instytut. 

Podpowiemy Ci, jak uzyskać należne wynagrodzenie za krzywdę w wypadku komunikacyjnym. Dowiesz się też, w jaki sposób możemy Ci w tym pomóc.

odszkodowanie za wypadek komunikacyjny kielce

Co to jest wypadek komunikacyjny?

Wypadek komunikacyjny definiuje się jako zdarzenie w ruchu lądowym, powietrznym lub morskim z udziałem co najmniej jednego pojazdu, niezależnie od tego, czy pojazd ten jest wyposażony w napęd silnikowy, czy też nie. Do skutków wypadku komunikacyjnego zaliczamy z jednej strony szkody na osobie, a z drugiej szkody na pojeździe.

Szkody na osobie

Obejmują one trwały lub tymczasowy uszczerbek na zdrowiu, a także cierpienia psychiczne. 

Szkody na pojeździe

Dotyczą zniszczenia samochodu lub innego pojazdu, który uczestniczył w wypadku komunikacyjnym.

 

W niebezpiecznym zdarzeniu może ucierpieć zarówno kierowca, jak i pasażer, pieszy czy rowerzysta. Każdej z tych osób przysługują świadczenia. Jak odzyskać odszkodowania komunikacyjne?

odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych kielce

Odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych Kielce

Osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych nie zawsze orientują się, ile powinno wynosić ich odszkodowanie. Nie wiedzą też, jak postąpić, gdy ubezpieczyciel odmówi wypłaty świadczenia. Jeśli i Ciebie spotkała podobna sytuacja lub czujesz się zdezorientowany, zgłoś się do nas.

Nasi specjaliści zajmują się odzyskiwaniem odszkodowań komunikacyjnych w Kielcach, a także w innych miastach. Sprawdź, o jakie świadczenia możemy dla Ciebie zawalczyć? 

  • odszkodowanie z OC sprawcy,
  • zwiększenie zaniżonego odszkodowania z OC sprawcy,
  • odszkodowanie po wypadku samochodowym jako pasażer,
  • odszkodowanie za potrącenie na pasach,
  • odszkodowanie za śmierć w wypadku samochodowym,
  • odszkodowanie za wypadek na rowerze.

Zgłoś się do nas

Przeprowadzimy z Tobą bezpłatną konsultację, w czasie której zapoznamy się ze szczegółami zdarzenia. Przeanalizujemy również dokumentację. Na Twoje życzenie możemy również zgromadzić brakujące dokumenty, które wesprą naszą argumentację w konfrontacji z towarzystwem ubezpieczeniowym. 

Nie czekaj - zgłoś się do nas i odzyskaj to, co Ci się prawnie należy.