Dopłaty do odszkodowań OC Kielce

Wyobraź sobie, że miałeś wypadek samochodowy. Ponieważ sprawca miał aktualną polisę OC, zwróciłeś się do ubezpieczyciela z żądaniem wypłaty odszkodowania. Towarzystwo ubezpieczeniowe przelało na Twoje konto pieniądze za leczenie w szpitalu oraz zniszczony samochód. 

Wszystko się zgadza? Nie do końca. Czy wiesz, że wypłata odszkodowania z OC sprawcy w Kielcach może również obejmować wiele innych świadczeń? Dowiedz się, co dokładnie Ci przysługuje. Sprawdź, co zrobić, gdy sprawca nie ma polisy OC.

Dopłaty do odszkodowań OC Kielce
wypłata odszkodowania z oc sprawcy kielce

Wypłata odszkodowania z OC sprawcy Kielce

Nie ma dla nas znaczenia, gdzie doszło do wypadku komunikacyjnego, w którym brałeś udział. Zajmujemy się egzekwowaniem dopłat do odszkodowań OC w Kielcach i na terenie całej Polski. 

Wspomnieliśmy już, że firmy ubezpieczeniowe często zaniżają kwoty odszkodowań, w tym również odszkodowań z OC sprawcy. Jeśli znalazłeś się w takiej sytuacji, koniecznie skontaktuj się z naszym instytutem odszkodowań. Przeanalizujemy Twoją sprawę, a następnie ustalimy, na jak wysoką kwotę odszkodowania OC w Kielcach możesz liczyć. Określimy także, za co dokładnie należy Ci się rekompensata. 

 

O jakie świadczenia możemy się dla Ciebie ubiegać? Należą do nich m.in.:

  • pokrycie kosztów holowania samochodu po kolizji,
  • wynajem samochodu zastępczego,
  • zwrot utraconych korzyści z powodu przerwy w wykonywaniu obowiązków zawodowych,
  • rekompensata za cierpienie fizyczne i psychiczne.

Jeśli w wyniku zdarzenia drogowego zginęła bliska Ci osoba, również masz prawo do świadczeń. Nasi specjaliści wiedzą, jak uzyskać możliwie najwyższe odszkodowanie za śmierć w wypadku samochodowym. W Kielcach i innych miastach poprowadziliśmy wiele takich spraw, które dzięki naszemu zaangażowaniu zakończyły się pomyślnie dla klienta.